Hakkımızda

Lingodemia

Merhabalar, ben Ahmet Bülbül. 2011 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. Bir süre Düzce Üniversitesinde görev yaptıktan sonra, 2012 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu hazırlık biriminde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladım ve 11 yıllık görev sürem boyunca çeşitli seviyelerde İngilizce öğrettim. 

2019-2022 yıllarında Sınav Hazırlama Birimi’nde sınavlar hazırladım ve uzaktan eğitimi zorunlu kılan pandemi döneminde de hazırlık birimi sınavlarının tamamının çevrimiçi ortamda uygulanması için gerekli araçların tasarlanması ve öğrenim yönetim sistemleri ve diğer çevrimiçi araçlara entegrasyonu görevini üstlendim. 

2023 yılında daha sakin bir yaşam sürmek istediğim için İstanbul dışına taşınmaya karar verdim ve 11 yıldır zevkle çalıştığım bu kurumdan ayrılarak kendi çevrimiçi dil öğrenme platformum Lingodemia’yı kurmak için çalışmalara başladım. Kariyerim boyunca elde ettiğim tecrübelerimi kullanarak Web 2.0 araçlarının en profesyonel şekilde kullanıldığı tamamen çevrimiçi eğitime uygun bir platform ve program ile İngilizceyi öğrenmeniz konusunda size yardımcı olmak için buradayım.