Ön Bilgilendirme Formu

İşbu Satış Sözleşmesi Ön Bilgi Formu’nun konusu, SATICI’ nın, SİPARİŞ VEREN/ALICI’ ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün/ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun – Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır. İş bu ön bilgilendirme formunu kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

1- Hizmet Sağlayıcı

Satıcı: LİNGODEMİA (bundan böyle “Satıcı” olarak anılacaktır.)

Adres: Gömeç Mahallesi File Sokak No: 5 Kocasinan Kayseri

Telefon: 05372866144

E-posta: info@lingodemia.com

2- Hizmet Alıcı

Adı: _____ (bundan böyle “Alıcı” olarak anılacaktır.)

Adres: _____

Telefon: _____

E-posta: _____

3- Hizmet

3.1- Satıcı bedeli karşılığında uzaktan iletişim araçları vasıtasıyla önceden belirlenmiş bir süre boyunca eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

3.2- Hizmetin temel özellikleri (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi) SATICI’ya ait internet sitesinde yer almaktadır.

3.3- Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

3.4- Üye, internet sitesinde sunulan çevrimiçi eğitimler ve içerikler arasından kendi tercih ettiği seçenekleri belirlemiş ve ilgili içeriğin sunulacağı tarihi kabul etmiştir. Üye, bir eğitimi satın aldığı anda, bu eğitime erişim hakkını elde edecektir.

3.5- Satıcı, sözleşmeye konu olan hizmetlerin sunumunu ve sürekli işleyişini, doğal afetler, yasal grevler, genel salgın hastalıklar, savaş, kısmi veya genel seferberlik ilanları, ulaşım kazaları, yazılımdan kaynaklanan sorunlar gibi durumların yanı sıra ilgili altyapı hizmetlerindeki sorunlar gibi, kendisinin doğrudan engelleyemediği zorlayıcı durumlar dışında yerine getirme yükümlülüğündedir.

4- Cayma Hakkı

MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ’nin “Cayma Hakkının İstisnaları” başlıklı 15. Maddesinin (ğ) maddesi gereğince, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkının istisnaları arasında sayılmaktadır. Bu nedenle, geri iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, sarf malzemeleri, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçmiş ürünler ve benzeri hizmetler için cayma hakkı kullanılamaz. Bu sözleşme kapsamında, online eğitim satış işlemi gerçekleştikten sonra hizmetler hemen erişilebilir ve sunulabilir hale geldiğinden, bu hizmetlerin iadesi veya tekrar satışı mümkün olmadığı için bu sözleşme ile ilgili olarak da cayma hakkı kullanılamaz.

5- Gizlilik ve Veri Koruması

Kişisel verilerinizin nasıl işlendiği ve korunduğu hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyin.

Bu ön bilgilendirme formunu dikkatlice okudum ve anladım. İşlem yapmayı kabul ediyorum ve bu işlemle ilgili daha fazla bilgi almak için Lingodemia’nın web sitesini veya müşteri hizmetlerini arayabilirim.

Kullanıcı Adı:

İmza:

Tarih: